Soupisky týmů Náměšťské hokejové ligy-Třebíč

 

 

Všichni hráči hrají na vlastní nebezpečí. Pořadatel nepřebírá odpovědnost za zdravotní problémy či jakákoli zranění, k nímž dojde během zápasu, ať již z důvodu zásahu třetí osobou nebo jakýchkoli jiných příčin. Prohlašujeme, že všichni hráči nastoupivší na náš tým jsou řádně zapsáni na soupisce našeho mužstva v souladu s pravidly NHL-Třebíč.

HC Ducks Náměšť

číslo datum zapsání příjmení jméno datum narození vyloučení
1   Mrhač (G) Jiří 31.5.1985  
1   Svoboda (G) Dalibor 14.9.1987  
4   Drápela (C) Jakub 29.4.1992  
99   Svoboda Miroslav 2.11.1995  
9   Nabytý Michal 29.10.1988  
78   Novák Rostislav 16.2.1989  
11   Kačírek (A) Martin 31.10.1990  
15   Pelikán Ondřej 3.3.1992  
16   Hradil (A) Andrej 6.8.1990  
17   Krumpholz David 7.8.1991  
1   Střecha (G) Aleš 10.9.1989  
23   Janoušek David 25.2.1989  
26   Uhlíř Lukáš 26.8.1991  
33   Porazil Daniel 31.7.1987  
14   Juřica Lukáš 20.1.1985  
70   Beránek Tomáš 1.8.1988  
10   Malát Václav 11.1.1989  
18   Karásek Lukáš 17.2.1991  
88   Dvořák Libor 26.10.1973  
89   Sobotka (A) Ladislav 11.9.1989  
20   Palliga Marek 5.6.1997  
22   Kellner Michal 1.3.1994  
           
           
           
           

 

HC Naloučany Predators

číslo datum zapsání příjmení jméno datum narození vyloučení
71   Čada Martin 29.6.1975  
69   Jančí Marek 17.4.1987  
30   Hanulík (G) Přemysl 20.2.1977  
1   Jura (G) David 24.6.1984  
11   Vildomec Roman 5.3.1974  
24   Nýdrle Jaroslav 17.2.1991  
21   Černý Lukáš 29.6.1986  
33   Hvězda Roman 27.8.1971  
36   Houška Jiří ml. 20.12.1977  
31   Houška Petr 15.1.1981  
95   Pelikán Petr 25.11.1980  
4   Vrabec Stanislav 28.2.1988  
26   Křehlík Josef 5.5.1975  
5   Ptáčník Adam 4.12.1985  
3   Franěk Petr 15.10.1986  
99   Chovančák Martin 21.9.1981  
70   Nečas Pavel 8.4.1973  
17    Mlčoch Tomáš 26.2.1980  
75   Sklenář (C) Dušan 28.12.1975  
13   Humpolíček Petr 21.3.1984  
99   Bláha Zdeněk 5.8.1976  
76   Malyjurek (A) David 15.1.1976  
    Sobotka Michal 22.8.1993  
    Outulný Radek 5.1.1980  
         
           

 

 

TJ Sokol Okříšky

číslo datum zapsání příjmení jméno datum narození vyloučení
93   Vaněk Miroslav 24.2.1985  
13   Chládek Vítězslav 23.4.1985  
5   Křen Filip 29.11.1981  
7   Kesner Karel 4.5.1990  
72   Černý Kamil 21.4.1978  
99   Homolka Miloš 4.11.1978  
99   Fila Vojtěch 3.11.1988  
20   Pivoňka Petr 30.7.1987  
10   Barták Martin 13.9.1990  
99   Vozárik Ondřej 20.4.1988  
16   Lev Jakub 19.9.1986  
99   Konečný Ondřej 13.5.1984  
14   Slavík Michal 2.7.1988  
29   Netolička Patrik 5.5.1979  
26   Novák Jan 17.5.1983  
15   Přibyl Aleš 25.8.1982  
99   Růžička Josef 16.12.1981  
    Zach Radek 16.11.1977  
    Dokulil Jan 8.3.1984  
    Grygar David 1.8.1986  
    Marek Nikola 28.7.1993  
           
           
           
           
           

 

Náměšť

číslo datum zapsání příjmení jméno datum narození vyloučení
88   Krátký (C) Karel 10.6.1970  
43   Paseka (G) Leo 13.5.1978  
45   Tomek (G) Petr 13.10.1971  
9   Sedmík Jaromír 4.12.1971  
3   Krupička (A) Jaroslav 31.7.1969  
4   Špiřík Martin 4.11.1972  
26   Rejtar Marek 26.11.1981  
10   Hanák Petr 1.2.1964  
1   Trejbal (G) Antonín 6.12.1965  
24   Zahradníček Jan 7.12.1982  
23   Matoušek Ivo 27.11.1965  
28   Tomáš Petr 16.12.1987  
5   Staněk Petr 12.2.1973  
6   Chládek Alois 15.8.1972  
29   Daněček Tomáš 24.6.1976  
42   Frýbort Michael 1.1.1970  
52   Rous (A) Radek 25.1.1978  
78   Burian Martin 2.2.1987  
66   Komárek František 14.5.1976  
77   Pospíšil Miloš 21.2.1975  
    Oliva Jiří 17.4.1968  
    Buďa Pavel 4.4.1971  
    Bauer Zdeněk 7.11.1981  
    Sazavský (G) Aleš 25.11.1973  
    Tůma Martin 13.2.1978  
           

 

DTJ Ivančice

číslo datum zapsání příjmení jméno datum narození vyloučení
1   Šedrla (G) Jiří 31.10.1975  
2   Maštalíř (G) Michal 23.21994  
           
           
3   Neterda Zdeněk 1.10.1980  
5   Maštalíř Pavel 4.6.1969  
    Introvič Jan 20.10.1985  
7   Šebesta (C) Marek 23.8.1975  
    Kališ Martin 2.1.1995  
9   Sklenář Zdeněk 15.4.1974  
10   Sobotka Michal 22.5.1983  
11   Brunclík Karel 23.7.1983  
12   Kudělka Jiří 7.10.1974  
    Hrabánek Michal 8.7.1979  
15   Bis st. (A) Lubomír 7.8.1973  
16   Kroutil Pavel 31.3.1978  
    Kellner st. Michal 19.11.1966  
19   Ekl Martin 28.4.1988  
20   Kouřil Libor 20.10.1993 1.kolo
           
29   Bis ml. Lubomír 28.8.1991  
68   Šeiner Pavel 28.10.1987  
65   Filiač Tomáš 6.5.1982  
           
    Janošík Jiří 7.12.1995  
    Sukup Robert 12.1.1983  

 

TJ Sokol Stařeč

číslo datum zapsání příjmení jméno datum narození vyloučení
33   Jelinek Milan 3.5.1962  
    Miča Pavel 22.2.1987  
    Váka Michal 9.4.1982  
    Burian Vitězslav 14.5.1975  
    Sláma Lukáš 13.3.1983  
12   Ježek Miroslav 18.7.1990  
    Kotrba Tomáš 23.9.1997  
    Dusík Radim 29.11.1979  
    Čachotský Michal 29.6.1983  
15   Bartůněk Michal 18.4.1984  
    Kyj Miroslav 15.11.1980  
    Linhart Martin 24.6.1988  
    Zahradník Petr 25.10.1982  
    Dusík Stanislav 26.11.1980  
    Komínek Roman 10.4.1978  
    Novotný Martin 29.1.1987  
    Svoboda Josef 26.3.1985  
    Milostný Roman 27.6.1981  
           
    Mejzlík Marek 26.11.1996  
    Sedlák Filip 29.10.1993  
    Málek Vladimír 24.11.1985  
    Kotlán Jan 1.7.1985  
    Pour Jaroslav 11.12.1987